Starflash 03/07

3. června 2007 v 18:09 | lenule |  Časopisy
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Nevada Tan: Nováček měsíce

Skupina: Nevada Tan je šestičlenná kapela, skládající se z Davida (18), Juriho (20), T:ma (19), Linkeho (19), Frankyho (19) a Jana (18). Jejich hudba je explozivní, uchvacující směs tvrdého rocku a cool hip hopu. Velkými fanoušky kluků jsou Killerpilze, pozvali si je jako předkapelu na svůj koncert v Hamburgu 1.11.2006.
Sextet: Kluci se poznali ve škole. Jen zpěvák ještě chyběl. Na jejich inzerát do vznikající skupiny se na internetu přihlásil Franky. "Od začátku jsme věděli, že bychom mohli něco dokázat, protože v tomhle složení něco takového ještě nebylo."
Nevada Tan: Tohle jméno má hrozné pozadí: v roce 2004 zavraždila jedenáctiletá japonská dívka brutálním způsobem svou spolužačku. K ochraně pachatelky bylo její pravé jméno drženo v tajnosti. Na veřejnosti ji nazývají jen "Nevada Tan".
Tvrdá práce: Během práce na albu Nevada tan sotva opustili studio. Někdy tam dokonce i přespali. Jako motivaci si tam s sebou vzali echo, které Timův otec před lety vyhrál.
Revolution: Tak se jmenuje jejich první singl, který vyjde 30. března. Jestli si teď myslíš: "Jakto první singl, jejich song "So wie du" už je přece venku?", máš pravdu. Ale to není oficiální song, měl jen nalákat na novou skupinu. To se asi povedlo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama